Čatní chilli paprika 190 g
Kód: 0826
Související produkty
Papriková pasta je vynikajícím doplňkem k mnoha pokrmům. Může se používat jako pomazánka na chleba, dip k zelenině, nebo jako přísada do omáček, polévek a marinád. Svou sytou...
Paprikový krém je vynikajícím doplňkem k mnoha pokrmům. Může se používat jako pomazánka na chleba, dip k zelenině, nebo jako přísada do omáček, polévek a marinád. Svou sytou...
Zdravotně jsou okurčičky cornichons velmi nízkokalorické a bohaté na vitamíny, zejména vitamín K a C. Díky octovému nálevu podporujícímu trávení a mají antibakteriální účinky....
Věděli jste, že olivy jsou ovoce? Dokonce jsou jedním z nejvíce pěstovaných druhů na světě. Zelené olivy, které se sklízejí na podzim, se liší od tmavých neboli černých oliv,...
Detailní popis produktu
Složení: paprika červená více druhů (min. 43 %), cukr, 100 % citronová šťáva, sušený česnek, červený vinný ocet (obsahuje disiřičitan draselný), pektin, mořská sůl, chilli.
Skladování: Mimo přímé slunce do 25 °C. Po otevření spotřebujte do 30 dnů a skladujte v lednici.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: disiřičitan draselný. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 190 g.
| Energetická hodnota | 851 kJ / 201 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 47,8 g |
| z toho cukry | 45,8 g |
| Bílkoviny | 0,8 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Vláknina | 1,9 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594175472196 |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Paprikový krém je vynikajícím doplňkem k mnoha pokrmům. Může se používat jako pomazánka na chleba, dip k zelenině, nebo jako přísada do omáček, polévek a marinád. Svou sytou...
Olivy s černým lanýžem jsou gurmánskou pochoutkou, která spojuje jedinečné chutě dvou výjimečných surovin. Černý lanýž, nazývaný také "černý diamant kuchyně," je vzácná houba s...
Sušení rajčat je tradičním konzerováním potravin především v jižní Itálii, při kterém si zachovává svou výživovou hodnotu. Rajčata se suší přibližně týden na slunci, aby se...
Chráněné označení původu pro Szegedi Paprika bylo zaregistrováno Evropskou komisí dne 3. listopadu 2010. Význam: všechny výrobní a technologické operace od setí po mletou...
Papriková pasta pálivá.Ze 100 % maďarských paprik.Neobsahuje žádná zahušťovadla ani dochucovadla.Doporučujeme k: maďarským pokrmům, do polévek, ve studené kuchyni, k dochucení a...
Doporučujeme k: maďarským pokrmům, do polévek, v studené kuchyni, k dochucení a zdobení jídel.
Stříbrné cibulky jsou populární především nakládané, kde se jejich jemná sladkost krásně snoubí s kyselým nálevem. Nakládané stříbrné cibulky se často podávají jako příloha k...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

