Pro firmy

Pokud jedlé dárky pro firmy, zaměstnance či obchodní parnery, tak jedině od nás. Specializujeme se na tvorbu unikátních a chutných dárkových kazet či košů, které vás nadchnou. Už je dost dárků, které skončí v šuplíku. Bez problémů připravíme pro vás na zakázku koš, balíček nebo kazetu plnou delikates a pochoutek v různých cenových kategoriích podle vašich představ a požadavků. 

Dárkové balíčky na míru

Na základě Vaší představy sestavíme za Vás atraktivní obsah dárkového koše či dárkové kazety.

Dárkové balíčky lze opatřit kartičkou, přáním, nálepkou nebo vizitkou, kde lze umístit Vaše logo firmy či osobní vzkaz.

 

 

Kamenná prodejna

V naší prodejně si můžete prohlédnout sortiment produktů, ze kterých skládáme dárkové koše. Můžete si tak přímo vybrat produkty, které Vás zaujmou, popřípadě se poradit. Stejně tak si můžete prohlédnout již připravené dárkové koše, dárkové kazety, dárkové balíčky a dárkové kazety s vínem. Také jsme schopní dodat zboží, které běžně v nabídce nemáme. Naše kamenná prodejna se nachází v Praze 2, ulice Pod Slovany 352.

Vzorky a poradenství

Zajistíme Vám vzorové dárkové koše a dárkové balíčky, které Vám rádi nafotíme nebo zašleme, abyste si naši práci mohli prohlédnout. 

Jsme Vám k dispozici pro jakékoliv dotazy. Nevíte si rady s výběrem nebo složením dárkové kazety? Rádi Vám doporučíme a poradíme nejvhodnější variantu dle našich zkušeností. Jsme Vám k dispozici:
– E-mail: info@pravaklobasa.cz
– Tel.kontakt: +420 608 99 44 01
– nebo přímo v naší prodejně

Reference

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz