Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 2936 hodnocení
5
2851x
4
40x
3
13x
2
6x
1
26x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JP Avatar autora Jan Prikryl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.5.2022
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.5.2022
Velmi rychle vyřízení objednávky, milý telefonát potvrzující můj urgentní termín. Za mě velmi dobrá zkušenost, velká spokojenost.
PA Avatar autora Petr Adamec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.5.2022
SM Avatar autora Sylwia Monika Novotná Müller Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.5.2022
Expresní doručení a zboží luxusní ????
JM Avatar autora Jiří Mysliveček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.5.2022
Vše bylo o.k.
MM Avatar autora Martina Miles Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.5.2022
Velká spokojenost, vše bylo v pořádku.
Avatar autora O Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.5.2022
rychlost dodání, komunikace OK
JM Avatar autora Jiří Mach Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.5.2022
Avatar autora Pavla Červinská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.5.2022
Vše ok.
JC Avatar autora Jiri Cepek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.5.2022
Ok
PV Avatar autora Petr Valkovič Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2022
Vyborné
M Avatar autora Miroslava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2022
SC Avatar autora Simona Césarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.5.2022
HM Avatar autora Helena Malečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2022
*****
LK Avatar autora Lucie Kaiserová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2022
Vse naprosto bez chyby - uzasna komunikace s eshopem, velmi rychle dodani a kvalita zbozi na jednicku s hvezdickou
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2022
Kvalitní zboží a velký výběr i regionálních výrobků na stánku na Smíchově. Milá a vstřícná paní prodavačka.
BP Avatar autora Blanka Prokopová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2022
Ano spokojenost ????????
ZP Avatar autora Zdenka Popelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2022
Super! Vše výborné! Určitě doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2022
+ velký výběr
+ ochota - paní poradila a vysvětlila při nákupu přes eshop

KP Avatar autora Karel Přibyl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.4.2022

Ovládací prvky výpisu

2940 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.