Olivy plněné krémem Parmigiano 280 g
Kód: 0812Detailní popis produktu
Složení: zelené olivy 54 %, slunečnicový olej, náplň 8 % (sýrový krém - ovčí mléko, kravské mléko, sůl, parmezán 3 % - kravské mléko, sůl, syřidlo), antioxidant kyselina askorbová
Skladování: Po otevření uchovávejte v chladu a suchu a spotřebujte do 7 dní.
Země původu: Itálie
Další informace: Alergeny: ovčí sýr, ovčí mléko, kravské mléko, laktóza. Bez lepku. Může obsahovat pecky. Hmotnost 280 g.
| Energetická hodnota | 732 kJ / 175 kcal |
| Tuky | 16 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,1 g |
| Sacharidy | 5,7 g |
| z toho cukry | 1,2 g |
| Bílkoviny | 3,3 g |
| Sůl | 2,6 g |
| Vláknina | 4,5 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



