Vepřové chipsy paprikové 50 g
Kód: 0472/50
Související produkty
Pikantní čabajský salám je oblíbená varianta tradiční maďarské čabajky, která se vyznačuje výraznou ostrou chutí a intenzivní vůní. Základem je kvalitní vepřové maso, často...
Stojan na jamón o hmotnosti 4,5 kg a vyšší je praktický pomocník pro pohodlné a bezpečné krájení španělské sušené šunky. Je navržen tak, aby pevně držel menší kus jamónu,...
Tato delikatesa má své kořeny ve slunném Španělsku. Vyrábí se z prvotřídního sádla těžkých iberijských prasat, která jsou známá nejen svou jedinečnou genetickou výbavou, ale i...
Klobásy na gril, na ohřátí i pro studenou kuchyni na hlad i chuť. Tyto klobásy mají svůj původ ve městě Norimberk, které se nachází v Bavorsku, v jihovýchodní části Německa....
Vepřové chipsy jsou lahodnou a chutnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z tenkých plátků vepřového masa, které jsou usušené do křupavého a lahodného...
Detailní popis produktu
Skladování: Skladujte na suchém místě při teplotě do 20 °C.
Země původu: Česká Republika
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 50 g.
| Energetická hodnota | 1364 kJ / 323 kcal |
| Tuky | 8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4 g |
| Sacharidy | 2,5 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 58 g |
| Sůl | 2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BESTSELLERY DELIKATESY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Paprikové hovězí chipsy jsou vyrobeny z tenkých plátků hovězího masa, které jsou usušeny do křupavosti a poté okořeněny sladkou paprikou. Tyto chipsy nabízejí výraznou chuť,...
Tato kombinace hovězího masa a chilli dodává chipsům intenzivní a pikantní chuť, která dokáže probudit smysly. Každé sousto přináší výraznou hřejivost a pikantnost, kterou ocení...
Vepřové párky obalené ve slanině na gril, na ohřátí i pro studenou kuchyni; na hlad i chuť.
Krůtí chipsy jsou lahodnou a chutnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z tenkých plátků krůtího masa, které jsou usušené do křupavého a lahodného...
Klobásy na gril, na ohřátí i pro studenou kuchyni; na hlad i chuť. Grilovací klobásy Bratwurst jsou dalším ikonickým pokrmem německé kuchyně, který je oblíbený po celém světě....
Bernské párky jsou párky plněné sýrem obalené ve slanině na gril. Žádná grilovací párty se neobejde bez klasických bernských párků. Jde o opravdový chuťový požitek pro velké i...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Produkty pod naší značkou PRAVÁ KLOBÁSA jsou vyráběny v rodinném řeznictví založeném v roce 1926 v Podkrkonoší
My řezníci bereme svoji práci jako poslání, a proto je pro nás nejdůležitější zdraví, kvalita, chuť a spokojenost Vás, zákazníků. Preferujeme osobní přístup a snažíme se vyhovět Vašim přáním. Ve výrobně masných výrobků pracují odborně vyškolení zaměstnanci pod vedením technologa a mistra masné výroby.

