Jedlý dárek je nejlepší dárek

Obdarujte letos své blízké, známé či obchodní partnery originálně - připravili jsme pro vás oblíbené varianty klobás, šunek či paštik v dárkovém balení nebo v dárkovém setu. Chcete vědět, proč je to dobrý nápad? Naservírovali jsme vám ty nejlepší důvody pěkně na stříbrném podnosu:

  1. Jedlé dárky se neokoukají, nezabírají místo a vůbec nevadí, když se pod stromečkem sejdou dva stejné najednou.
  2. Jedlým dárkem potěšíte dvakrát – poprvé pod stromečkem a podruhé při degustaci jeho výtečného obsahu. Je ideální pro akci s kamarády, posezení s rodinou či při sledování oblíbeného sportovního klání.
  3. Jedlý dárek je dárek all inclusive. Je nejen pečlivě vybraný, ale i krásně zabalený. Ať s tím už nemáte žádnou práci navíc.
  4. Pečlivost v přípravě dárkových balíčků spočívá ve výběru produktů a značek prémiové kvality; zároveň k sobě kompatibilních druhů, chutí a vůní.
  5. Čili dobře to vypadá a ještě líp to chutná. Obsah balíčků připravujeme podle našich dlouholetých zkušeností, abychom potěšili i ty nejnáročnější gurmány. Kalorie se počítají až od nového roku!
  6. Vybírat můžete z balíčků různých cenových kategorií.
  7. Vánoční vůně letos nemusí být jen rohlíčkově sladká a skořicově aromatická, ale i klobásově pikantní!

Dárkové balení od pravaklobasa.cz - to pravé klobásové pod stromeček k letošním Vánocům! Ježíšek už klepe na dveře? Asi by si taky dal :)

Mohlo by vás zajímat

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz