Jamón Serrano kýta 6,5 kg – dárkové balení
Kód: 0224Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: vepřové maso, jedlá sůl, konzervanty dusitan sodný a dusičnan draselný, antioxidant erythorban sodný, dextróza
Skladování: V chladu při teplotě do 18 °C.
Země původu: Španělsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Na 100g výrobku bylo použito 134 g vepřového masa. Hmotnost cca 6,5 kg.
Rozměry krabice v cm: 29 (v), 15 (š), 77 (d)
Spotřeba: 12.05.2027
| Energetická hodnota | 929 kJ / 222 kcal |
| Tuky | 11,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,6 g |
| Sacharidy | 0,2 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 30,1 g |
| Sůl | 4,6 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové balení uzenin, salámů, klobás a šunky |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8428204005027 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Španělsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SUŠENÉ MASO,
ŠPANĚLSKÁ DUŠE
Jsou věci, které se nedají uspěchat. Správně sušené maso je jedna z nich. Rodina España to ví od roku 1986 — a právě proto jejich výrobky chutnají tak, jak mají.
Za každým plátkem lomo, za každou ibérijskou specialitou stojí desetiletí péče a hluboká úcta k tradici španělského řemesla. Od serranských klasik až po prémiové ibérijské delikatesy — produkty, které si pamatujete. A ke kterým se vracíte.




