Mini Jamón Curado 1 kg – dárkové balení
Kód: 0280Související produkty
Španělská sušená šunka Jamón Curado je ideální dárek pro ty, kteří se nenechají odbýt jen tak nějakou uzeninou. Sušená vepřová delikatesa má výraznou chuť masa a nakrájená na...
Dárkové balení kvalitní iberské šunky, která se pyšní neodolatelnou vůní a chutí typickou pro celé Španělsko a Portugalsko. Zazáříte s ní na nejedné domácí oslavě a získáte si...
Španělská sušená šunka Jamón Serrano je ideální dárek pro ty, kteří se nenechají odbýt jen tak nějakým masem. Vyzrálá vepřová delikatesa má výraznou chuť a nakrájená na tenké...
Uherský salám PICK je vyráběn v Szegedi již od roku 1869. Salám je stále vyráběn na základě původního receptu, zauzen studeným kouřem z vystárlého bukového dřeva. Pomalý,...
Dárkové balení JAMON DE BELLOTA IBERICO 100 %, které váží mezi 7,6 kg, je určené pro ty pravé gurmány, kteří nepohrdnou kvalitou a touto nezaměnitelnou chutí. Ideální velikost...
Vepřová kýta Jamón Serrano s kostí je oblíbeným dárkem, kterým potěšíte kohokoliv, kdo není vegan. Sušená šunka je jemně prorostlá tukem, který jí dává šťavnatou a plnou...
Sušená šunka Jamón Serrano je delikatesa uznávaná po celém světě, proto jistě zachutná vám i vašim blízkým. Vepřový jamón má plnou masovou chuť, kterou získá během 7–10 měsíců...
Vepřová kýta Jamón Serrano s kostí je oblíbeným dárkem, kterým potěšíte kohokoliv, kdo není vegan. Sušená šunka je jemně prorostlá tukem, který jí dává šťavnatou a plnou chuť....
Detailní popis produktu
Složení: vepřové maso, jedlá sůl, konzervanty dusitan sodný a dusičnan draselný, antioxidant erythorban sodný, dextróza
Skladování: Uchovejte v lednici nebo chladné místnosti při teplotě 0 až 10 °C.
Země původu: Španělsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Balení obsahuje šunku, funkční stojan a nůž. Na 100 gramů výrobku bylo použito 134 gramů vepřového masa. Tento produkt neobsahuje kost. Hmotnost 1 kg.
Rozměry krabice v cm: 23 (v), 22 (š), 9 (d)
Minimální trvanlivost: 01.08.2026
| Energetická hodnota | 929 kJ / 222 kcal |
| Tuky | 11,22 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,59 g |
| Sacharidy | 0,2 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 30,1 g |
| Sůl | 4,59 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové balení uzenin, salámů, klobás a šunky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8428204008158 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Španělsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



