Mini bůčková paštika s cibulkou a chilli 50 g
Kód: 1551
Související produkty
Škvarkové pesto je netradiční česká variace na známé italské pesto, které si získává oblibu mezi milovníky domácí kuchyně a originálních chutí. Tento recept spojuje škvarky,...
Paštika z grilovaného kuřátka je lahodná specialita, která spojuje jemnost kuřecího masa s neodolatelným aroma grilování. Připravuje se z mladého kuřete, které je nejprve pomalu...
Kachní paštika s jablky je delikátní pochoutka, která spojuje jemnou chuť kachního masa s osvěžující sladkostí jablek. Při přípravě se nejprve upraví a jemně namele, aby získalo...
Kachní paštika s jablky je delikátní pochoutka, která spojuje jemnou chuť kachního masa s osvěžující sladkostí jablek. Při přípravě se nejprve upraví a jemně namele, aby získalo...
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzkým pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Detailní popis produktu
Složení: 57 % vepřový bůček, vepřový podbradek, 10 % cibule, paprika, rajčatový protlak, hořčice (voda, hořčičné semínko, kvasný ocet lihový, cukr, jedlá sůl, koření), jedlá sůl, 0,5 % chilli papričky, koření
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: hořčice. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 50 g.
| Energetická hodnota | 1337 kJ / 323 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,4 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | 1,0 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 1,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| EAN: | 8594177910894 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Bůčková paštika je lahodným a chutným pokrmem, který se vyrábí z vepřového bůčku. Tato paštika je oblíbená pro svou výraznou a intenzivní chuť, kterou získává díky kombinaci...
Vepřové ve vlastní šťávě je lahodným pokrmem, který nabízí autentickou a intenzivní chuť vepřového masa, které je pečené a dušené ve své vlastní šťávě. Tato metoda vaření...
Králičí paštika je lahodná a jemná delikatesa, která si získává stále větší oblibu díky své lehké a vyvážené chuti. Králičí maso je samo o sobě velmi jemné a obsahuje méně tuku...
Paštika z grilovaného kuřátka je lahodná specialita, která spojuje jemnost kuřecího masa s neodolatelným aroma grilování. Připravuje se z mladého kuřete, které je nejprve pomalu...
Srnčí paštika s portským vínem je delikatesa, která spojuje jemnou chuť srnčího masa s bohatým a aromatickým portským vínem. Srnčí maso je jemné, křehké a má výraznou, ale...
Husí foie gras – zakousněte se do francouzského národního gastronomického dědictví. Foie gras patří vedle lanýžů a kaviáru k největším lahůdkám země galského kohouta. Byla by...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

