Škvarkové pesto 120 g
Kód: 1541
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: 95 % vepřové škvarky ve vlastním sádle, cibulka, jedlá sůl, koření
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 120 g.
| Energetická hodnota | 3468 kJ / 843 kcal |
| Tuky | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | < 0,5 g |
| z toho cukry | < 0,5 g |
| Bílkoviny | 3,6 g |
| Sůl | 0,6 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.354 kg |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

