Papriková pasta pálivá 160 g
Kód: 0842

Detailní popis produktu
Složení: čerstvá mletá pálivá a sladká paprika, pritamin paprika, sůl, kyselina citrónová, konzervant K-sorbát
Skladování: V suchu při teplotě 0 °C až 20 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Vyrobeno podle HACCP systému zpracování. Hmotnost 160 g.
| Energetická hodnota | 164 kJ / 39 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 3,7 g |
| z toho cukry | 2,7 g |
| Bílkoviny | 2,6 g |
| Vláknina | 2,9 g |
| Škrob | 1 g |
| Sůl | 12,2 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

