Husí foie gras 2 x 40 g
Kód: 0868
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: husí foie gras 88 %, jedlá sůl, pitná voda, cukr, koření, antioxidant askorban sodný, konzervant dusitan sodný
Skladování: Foie gras skladujte při teplotě 0 až 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Původ: Francie
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 2 x 40 g.
| Energetická hodnota | 1792 kJ / 435 kcal |
| Tuky | 45 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18 g |
| Sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
| Sůl | 1,3 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 3018258103005 |
| Maso: | Husí |
| Země původu: | Francie |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

