Směs na topinky 265 g
Kód: 1560
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: 46 % vepřová plec, 20 % cibule, 17 % paprika, cukr, vepřové škvařené sádlo, hořčice (hořčičné semínko, voda, ocet kvasný lihový, jedlá sůl), jedlá sůl, jablečný ocet, koření
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu do 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: hořčice. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 265 g.
| Energetická hodnota | 647 kJ / 155 kcal |
| Tuky | 9,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,5 g |
| Sacharidy | 7 g |
| z toho cukry | 6,9 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 1,6 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594177910863 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

