Bůčková paštika 190 g
Kód: 1509
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: 65 % vepřové maso, vepřové sádlo, rajčatový protlak (rajčata, sůl), hořčice (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), cibule, jedlá sůl, mletý pepř
Skladování: Při teplotě 5 °C až 25 °C. Po otevření skladujte v lednici do 10 °C a spotřebujte do 48 hodin.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: hořčice. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 190 g.
| Energetická hodnota | 1510 kJ / 362 kcal |
| Tuky | 35 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,5 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | 0,7 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 1,3 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8594174650021 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

