Luncheon meat 300 g
Kód: 1512
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: 70 % vepřové maso, 17 % hovězí maso, vepřové sádlo, vepřová kůže (přírodní kolagen), jedlá sůl
Skladování: Při teplotě 5 °C až 30 °C. Po otevření skladujte v lednici do 10 °C a spotřebujte do 48 hodin.
Země původu: Česká republika
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 300 g.
| Energetická hodnota | 1206 kJ / 290 kcal |
| Tuky | 25 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,2 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 16 g |
| Sůl | 1,6 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8594174650366 |
| Maso: | Vepřové, Hovězí |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

