Zapečený tvarůžek na vepřové paštice 130 g
Kód: 1540
Související produkty
Vepřové ve vlastní šťávě je lahodným pokrmem, který nabízí autentickou a intenzivní chuť vepřového masa, které je pečené a dušené ve své vlastní šťávě. Tato metoda vaření...
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzkým pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Husí foie gras – zakousněte se do francouzského národního gastronomického dědictví. Foie gras patří vedle lanýžů a kaviáru k největším lahůdkám země galského kohouta. Byla by...
Kachní paštika s jablky je delikátní pochoutka, která spojuje jemnou chuť kachního masa s osvěžující sladkostí jablek. Při přípravě se nejprve upraví a jemně namele, aby získalo...
Detailní popis produktu
Složení: 43 % vepřové maso, cibule, uzené vepřové maso, vepřová játra, 15 % Olomoucký tvarůžek (tvaroh, jedlá sůl, mlékařské kultury, voda), paštikové koření, jedlá sůl
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: laktóza. Bez lepku. Hmotnost 130 g.
| Energetická hodnota | 1182 kJ / 285 kcal |
| Tuky | 25 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,2 g |
| Sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 1,3 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.364 kg |
| EAN: | 8594177910436 |
| Maso: | Vepřové |
| Druhy sýrů: | Olomoucké tvarůžky |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ano |
Luncheon meat získala popularitu díky své pohodlnosti a dlouhé trvanlivosti. Je spolehlivým základem pro outdoorové aktivity, jako je kempování nebo turistika, protože...
Škvarkové pesto je netradiční česká variace na známé italské pesto, které si získává oblibu mezi milovníky domácí kuchyně a originálních chutí. Tento recept spojuje škvarky,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

