Jelení paštika s brusinkami 130 g
Kód: 1537
Související produkty
Luncheon meat získala popularitu díky své pohodlnosti a dlouhé trvanlivosti. Je spolehlivým základem pro outdoorové aktivity, jako je kempování nebo turistika, protože...
Játrová paštika je delikátní a bohatě chutnající pochoutka, která se vyrábí z jatečně zpracovaného játrového masa. Tato paštika je známá svou jemnou a krémovou texturou, která...
Škvarková pomazánka je pochoutka plná výrazné chuti a křupavé textury, která je vyrobena z vepřových škvarků. Tato pomazánka je oblíbená pro svou jedinečnou kombinaci slaného,...
Detailní popis produktu
Složení: 51 % jelení maso, vepřový lalok, cibule, mrkev, celer, červené víno, 3 % brusinky, cukr, koření, jedlá sůl
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: celer. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 130 g.
| Energetická hodnota | 1164 kJ / 281 kcal |
| Tuky | 24 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,8 g |
| Sacharidy | 3,7 g |
| z toho cukry | 3,7 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 1,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.364 kg |
| EAN: | 8594177910108 |
| Maso: | Vepřové, Jelení |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Kachní paštika s jablky je delikátní pochoutka, která spojuje jemnou chuť kachního masa s osvěžující sladkostí jablek. Při přípravě se nejprve upraví a jemně namele, aby získalo...
Vepřové ve vlastní šťávě je lahodným pokrmem, který nabízí autentickou a intenzivní chuť vepřového masa, které je pečené a dušené ve své vlastní šťávě. Tato metoda vaření...
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzkým pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzkým pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

