Mini králičí paštika 50 g
Kód: 1553
Související produkty
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzkým pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Detailní popis produktu
Složení: 51 % králičí maso, vepřové maso, mrkev, celer, cibule, jedlá sůl, koření
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: celer. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 50 g.
| Energetická hodnota | 925 kJ / 223 kcal |
| Tuky | 18 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,6 g |
| Sacharidy | < 0,5 g |
| z toho cukry | < 0,5 g |
| Bílkoviny | 16 g |
| Sůl | 1,0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| EAN: | 8594177910979 |
| Maso: | Vepřové, Králičí |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Trhaná kachna je pokrm plný chuti a šťavnatosti, který získal popularitu díky své bohaté a jedinečné chuti. Při přípravě se kachna peče nebo dusí, dokud maso není měkké a snadno...
Husí foie gras – zakousněte se do francouzského národního gastronomického dědictví. Foie gras patří vedle lanýžů a kaviáru k největším lahůdkám země galského kohouta. Byla by...
Játrová paštika je delikátní a bohatě chutnající pochoutka, která se vyrábí z jatečně zpracovaného játrového masa. Tato paštika je známá svou jemnou a krémovou texturou, která...
Kachní paštika s jablky je delikátní pochoutka, která spojuje jemnou chuť kachního masa s osvěžující sladkostí jablek. Při přípravě se nejprve upraví a jemně namele, aby získalo...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

