Vepřové škvarky v sádle 320 g
Kód: 1515
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: škvařené vepřové sádlo, vepřové škvarky min. 40 % objemu
Skladování: Při teplotě 2 °C až 20 °C.
Země původu: Česká republika
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 320 g.
| Energetická hodnota | 3709 kJ / 866 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 50 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

