Iberijský špek Iberico 200 g
Kód: 0240
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: vepřový špek, jedlá sůl, bukový kouř
Skladování: Při teplotě od 2 °C až 7 °C
Země původu: Španělsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 200 g.
| Energetická hodnota | 3364 kJ / 818 kcal |
| Tuky | 90 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 35 g |
| Sacharidy | <1 g |
| z toho cukry | <1 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | 1,5 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BESTSELLERY DELIKATESY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 4260012120202 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Španělsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

