Zabijačková polévka 300 g
Kód: 3820
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: vepřový vývar: (voda, vepřové maso), vepřová krev, ječné kroupy 12 %, vepřový lalok, vepřové škvarky, česnek 2 %, cibule 1 %, jedlá sůl, koření
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: lepek, celer. Bez laktózy. Hmotnost 300 g.
| Energetická hodnota | 254 kJ / 85 kcal |
| Tuky | 6,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Sacharidy | 2,6 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 3,2 g |
| Sůl | 1,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BESTSELLERY DELIKATESY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594177915462 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ano |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

