Hovězí chipsy paprikové 50 g
Kód: 0475/50
Související produkty
Vepřové párky obalené ve slanině na gril, na ohřátí i pro studenou kuchyni; na hlad i chuť.
Bernské párky jsou párky plněné sýrem obalené ve slanině na gril. Žádná grilovací párty se neobejde bez klasických bernských párků. Jde o opravdový chuťový požitek pro velké i...
Pikantní čabajský salám je oblíbená varianta tradiční maďarské čabajky, která se vyznačuje výraznou ostrou chutí a intenzivní vůní. Základem je kvalitní vepřové maso, často...
Krůtí chipsy jsou lahodnou a chutnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z tenkých plátků krůtího masa, které jsou usušené do křupavého a lahodného...
Stojan na jamón o hmotnosti 4,5 kg a vyšší je praktický pomocník pro pohodlné a bezpečné krájení španělské sušené šunky. Je navržen tak, aby pevně držel menší kus jamónu,...
Detailní popis produktu
Skladování: Skladujte na suchém místě při teplotě do 20 °C.
Země původu: Česká Republika
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 50 g. Obrázek je pouze ilustrační.
| Energetická hodnota | 1525 kJ / 365 kcal |
| Tuky | 4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2 g |
| Sacharidy | < 1 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 63 g |
| Sůl | 2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BESTSELLERY DELIKATESY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Maso: | Hovězí |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Tato delikatesa má své kořeny ve slunném Španělsku. Vyrábí se z prvotřídního sádla těžkých iberijských prasat, která jsou známá nejen svou jedinečnou genetickou výbavou, ale i...
Hovězí chipsy jsou lahodnou a chutnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z tenkých plátků hovězího masa, které jsou usušené do křupavého a lahodného...
Tato kombinace hovězího masa a chilli dodává chipsům intenzivní a pikantní chuť, která dokáže probudit smysly. Každé sousto přináší výraznou hřejivost a pikantnost, kterou ocení...
Stojan na jamón o hmotnosti 1 kg je praktický pomocník pro pohodlné a bezpečné krájení španělské sušené šunky. Je navržen tak, aby pevně držel menší kus jamónu, zajišťoval...
Paprikové vepřové chipsy jsou vyrobeny z tenkých plátků vepřového masa, které jsou usušeny do křupavosti a poté okořeněny sladkou paprikou. Tyto chipsy nabízejí výraznou chuť,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Produkty pod naší značkou PRAVÁ KLOBÁSA jsou vyráběny v rodinném řeznictví založeném v roce 1926 v Podkrkonoší
My řezníci bereme svoji práci jako poslání, a proto je pro nás nejdůležitější zdraví, kvalita, chuť a spokojenost Vás, zákazníků. Preferujeme osobní přístup a snažíme se vyhovět Vašim přáním. Ve výrobně masných výrobků pracují odborně vyškolení zaměstnanci pod vedením technologa a mistra masné výroby.

