Jelítkový prejt 240 g
Kód: 3817
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: ječné kroupy vařené (ječné kroupy, vody) 48 %, vepřový lalok, vepřová krev, vepřové škvarky, cibule 5 %, česnek 3 %, jedlá sůl, směs koření
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: lepek. Bez laktózy. Hmotnost 240 g.
| Energetická hodnota | 870 kJ / 210 kcal |
| Tuky | 19 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 3,9 g |
| Sacharidy | 3,8 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bílkoviny | 6,4 g |
| Sůl | 1,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BESTSELLERY DELIKATESY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8594177915488 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ano |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

