Jitrnicový prejt 240 g
Kód: 3814
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: ovar z vepřové hlavy, vepřový vývar (voda, vepřové maso), vepřová játra 11 %, strouhanka (pšeničná mouka, voda, řepkový olej, droždí, jedlá sůl, cukr), česnek 3 %, jedlá sůl, směs koření
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: lepek. Bez laktózy. Hmotnost 240 g.
| Energetická hodnota | 895 kJ / 214 kcal |
| Tuky | 13 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,3 g |
| Sacharidy | 6,6 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 17 g |
| Sůl | 1,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BESTSELLERY DELIKATESY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8594177915462 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ano |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

