Pečený králík s vepřovým bůčkem 210 g
Kód: 1548
Související produkty
Tato kombinace vepřového masa a chilli dodává chipsům intenzivní a pikantní chuť, která dokáže probudit smysly. Každé sousto přináší výraznou hřejivost a pikantnost, kterou...
Pikantní čabajský salám je oblíbená varianta tradiční maďarské čabajky, která se vyznačuje výraznou ostrou chutí a intenzivní vůní. Základem je kvalitní vepřové maso, často...
Vepřové maso ve vlastní šťávě je osvědčenou klasikou české kuchyně, která svou jednoduchostí a skvělou chutí oslovuje generaci milovníků poctivých jídel. Tento výrobek je...
Vepřové chipsy jsou lahodnou a chutnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z tenkých plátků vepřového masa, které jsou usušené do křupavého a lahodného...
Paprikové vepřové chipsy jsou vyrobeny z tenkých plátků vepřového masa, které jsou usušeny do křupavosti a poté okořeněny sladkou paprikou. Tyto chipsy nabízejí výraznou chuť,...
Tato delikatesa má své kořeny ve slunném Španělsku. Vyrábí se z prvotřídního sádla těžkých iberijských prasat, která jsou známá nejen svou jedinečnou genetickou výbavou, ale i...
Hovězí chipsy jsou lahodnou a chutnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z tenkých plátků hovězího masa, které jsou usušené do křupavého a lahodného...
Detailní popis produktu
Složení: 62 % králičí maso, 25 % vepřového bůčku, zelenina (cibule, mrkev, celer), jedlá sůl, koření
Skladování: Při teplotě 5 °C až 30 °C. Po otevření skladujte v lednici do 10 °C a spotřebujte do 48 hodin.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: celer. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 210 g.
| Energetická hodnota | 831 kJ / 199 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,8 g |
| Sacharidy | 0,6 g |
| z toho cukry | 0,6 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl | 1,3 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BESTSELLERY DELIKATESY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.539 kg |
| EAN: | 8594177910320 |
| Maso: | Vepřové, Králičí |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Minimální doba trvanlivosti: 29.04.2026 Jedna z nejdůležitějších uzenin ve španělské gastronomii. Jeho chuť je intenzivní a je ideální na vaření. Perfektně se hodí na obložené...
Vepřové maso ve vlastní šťávě je osvědčenou klasikou české kuchyně, která svou jednoduchostí a skvělou chutí oslovuje generaci milovníků poctivých jídel. Tento výrobek je...
Tato kombinace hovězího masa a chilli dodává chipsům intenzivní a pikantní chuť, která dokáže probudit smysly. Každé sousto přináší výraznou hřejivost a pikantnost, kterou ocení...
Krůtí chipsy jsou lahodnou a chutnou alternativou k tradičním bramborovým chipsům. Jsou vyrobeny z tenkých plátků krůtího masa, které jsou usušené do křupavého a lahodného...
Paprikové krůtí chipsy jsou vyrobeny z tenkých plátků krůtího masa, které jsou usušeny do křupavosti a poté okořeněny sladkou paprikou. Tyto chipsy nabízejí výraznou chuť,...
Tato kombinace krůtího masa a chilli dodává chipsům intenzivní a pikantní chuť, která dokáže probudit smysly. Každé sousto přináší výraznou hřejivost a pikantnost, kterou ocení...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

