Škvarková pomazánka 180 g
Kód: 1510
Související produkty
Luncheon meat získala popularitu díky své pohodlnosti a dlouhé trvanlivosti. Je spolehlivým základem pro outdoorové aktivity, jako je kempování nebo turistika, protože...
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzkým pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Bůčková paštika je lahodným a chutným pokrmem, který se vyrábí z vepřového bůčku. Tato paštika je oblíbená pro svou výraznou a intenzivní chuť, kterou získává díky kombinaci...
Škvarkové pesto je netradiční česká variace na známé italské pesto, které si získává oblibu mezi milovníky domácí kuchyně a originálních chutí. Tento recept spojuje škvarky,...
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzským pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Detailní popis produktu
Složení: vepřové škvarky min. 60 %, vepřové škvařené sádlo, hořčice (pitná voda, hořčičné semínko, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), kapie, cibule, česnek, jedlá sůl, mletý pepř
Skladování: Při teplotě 5 °C až 30 °C. Po otevření skladujte v lednici do 10 °C a spotřebujte do 48 hodin.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: hořčice. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 180 g.
| Energetická hodnota | 2781 kJ / 664 kcal |
| Tuky | 69 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 27 g |
| Sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | 1,7 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8594174650083 |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Paštika z grilovaného kuřátka je lahodná specialita, která spojuje jemnost kuřecího masa s neodolatelným aroma grilování. Připravuje se z mladého kuřete, které je nejprve pomalu...
Hrubozrnná paštika terina se připravuje ve vodní lázni v keramické nádobě nazývané terrine. Tato paštika je tradičním francouzkým pokrmem připravovaným z hrubě namletého...
Husí foie gras – zakousněte se do francouzského národního gastronomického dědictví. Foie gras patří vedle lanýžů a kaviáru k největším lahůdkám země galského kohouta. Byla by...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

