Husí paštika s lanýži a foie gras 120 g
Kód: 1562
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: 55 % husí maso, cibule, vepřové maso, 3 % tučná husí játra - foie gras, mrkev, celer, bílé víno, jedlá sůl, 0,5 % koňak, koření, 0,05 % lanýž letní (Tuber Aestivum)
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu do 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Alergen: celer. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 120 g.
| Energetická hodnota | 956 kJ / 230 kcal |
| Tuky | 19 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,4 g |
| Sacharidy | 1,2 g |
| z toho cukry | 1,2 g |
| Bílkoviny | 14 g |
| Sůl | 1,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PAŠTIKY a... |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.364 kg |
| EAN: | 8594177915486 |
| Maso: | Vepřové, Husí |
| Země původu: | Česká republika |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

