Česneková pasta 160 g
Kód: 0847
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: maďarský česnek, sorban draselný, sůl, antioxidant sulfid draselný, kyselina citrónová
Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu.
Země původu: Maďarsko
Doplňující informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Vyrobeno podle HACCP systému zpracování. Hmotnost 160 g.
| Energetická hodnota | 325 kJ / 77 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 13,1 g |
| z toho cukry | 12,8 g |
| Bílkoviny | 4,6 g |
| Škrob | 0,3 g |
| Vláknina | 1,6 g |
| Sůl | 11,05 g |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

