Šípkový džem 175 g
Kód: 9011Detailní popis produktu
Složení: dužina z planých šípků, voda, cukr, želírující látka pektin
Skladování: V temnu při teplotě do 30 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 2 týdnů.
Země původu: Česká republika
Další informace: Bez alergenů. Bez éček. Bez lepku a bez laktózy. Hmotnost 175 g.
| Energetická hodnota | 1976 kJ / 230 kcal |
| Tuky | < 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | < 0,1 g |
| Sacharidy | 56 g |
| z toho cukry | 55 g |
| Bílkoviny | 1 g |
| Sůl | < 0,01 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8594177910061 |
| Země původu: | Česká republika |
Plody černé třešně obsahují vysoký obsah antioxidantů, zejména antokyanů, které jim propůjčují nejen tmavou barvu, ale také významné zdravotní benefity. Antioxidanty pomáhají v...
Nůž s nápisem Pravá klobása může být jedinečný a osobní předmět. Takový nůž může sloužit jako dárek, památka nebo praktický nástroj s osobním dotekem.
Zdravotně jsou okurčičky cornichons velmi nízkokalorické a bohaté na vitamíny, zejména vitamín K a C. Díky octovému nálevu podporujícímu trávení a mají antibakteriální účinky....
Věděli jste, že olivy jsou ovoce? Dokonce jsou jedním z nejvíce pěstovaných druhů na světě. Zelené olivy, které se sklízejí na podzim, se liší od tmavých neboli černých oliv,...
Papriková pasta je vynikajícím doplňkem k mnoha pokrmům. Může se používat jako pomazánka na chleba, dip k zelenině, nebo jako přísada do omáček, polévek a marinád. Svou sytou...
Chráněné označení původu pro Szegedi Paprika bylo zaregistrováno Evropskou komisí dne 3. listopadu 2010. Význam: všechny výrobní a technologické operace od setí po mletou...
Papriková pasta pálivá.Ze 100 % maďarských paprik.Neobsahuje žádná zahušťovadla ani dochucovadla.Doporučujeme k: maďarským pokrmům, do polévek, ve studené kuchyni, k dochucení a...
Doporučujeme k: maďarským pokrmům, do polévek, v studené kuchyni, k dochucení a zdobení jídel.
Stříbrné cibulky jsou populární především nakládané, kde se jejich jemná sladkost krásně snoubí s kyselým nálevem. Nakládané stříbrné cibulky se často podávají jako příloha k...
Čatní chilli paprika je dochucovací studená omáčka, kterou si vychutnáte přímo nebo ji můžete přidat do vaření. Tuhle dobrotu si můžete představit jako paprikový džem – ale ve...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



