Bažantí klobáska 160 g
Kód: 0124
Detailní popis produktu
Složení: vepřové maso, vepřový tuk, bažantí maso, sůl, laktóza, sacharóza, dextróza, koření, koňak 2 %, konzervant fermentovaný ledek
Skladování: Klobásu skladujte na suchém místě při teplotě do 15 °C.
Země původu: Francie
Další informace: Alergeny: laktóza, lepek, skořápkové plody. Na 100 g hotového výrobku bylo použito 130 g vepřového a 20 g bažantího masa. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a lepek.
| Energetická hodnota | 1478 kJ / 356 kcal |
| Tuky | 26,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9 g |
| Sacharidy | 2 g |
| z toho cukry | 1,9 g |
| Bílkoviny | 28,1 g |
| Sůl | 4,3 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Francouzské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Maso: | Vepřové, Bažantí |
| Země původu: | Francie |
| ? Lepek: | Ano |
| Laktóza: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

