Srnčí klobáska 160 g
Kód: 0148
Související produkty
Detailní popis produktu
Složení: vepřové maso pocházející z EU, vepřové sádlo, srnčí maso, sůl, laktóza, dextróza, sacharóza, konzervant fermentovaný ledek
Skladování: Klobásu skladujte na suchém místě při teplotě do 15 °C.
Země původu: Francie
Další informace: Alergen: laktóza (mléčný derivát). Může obsahovat stopy skořápkových plodů a lepek. Masný výrobek tepelně neopracovaný, fermentovaný. Bez lepku. Klobásy pocházejí z fermentace kyseliny mléčné (typické pro sušené klobásy). Střívko, ve kterém je obalena klobása, můžete sníst, ale je lepší jej odstranit. A to především, když klobásku servírujete dětem. Hmotnost je závislá na jednotlivém typu klobásky a jejím vysušení. V průměru se hmotnost klobásek pohybuje kolem 160 g. Na 100 g hotového výrobku bylo použito 130 g vepřového a 20 g srnčího masa.
| Energetická hodnota | 1656 kJ / 399 kcal |
| Tuky | 31,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11,8 g |
| Sacharidy | 1,8 g |
| z toho cukry | 1,8 g |
| Bílkoviny | 26,7 g |
| Sůl | 4,4 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Francouzské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Maso: | Vepřové, Jelení |
| Země původu: | Francie |
| ? Lepek: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

