Klobáska se slaninkou 160 g
Kód: 0137
Detailní popis produktu
Složení: vepřové maso, uzená vepřová slanina, přírodní vepřový obal, sůl, laktóza, dextróza, česnek, koření, cukr, kouřová příchuť, konzervanty dusičnan draselný a dusitan sodný.
Skladování: Klobásu skladujte na suchém místě při teplotě do 15 °C.
Země původu: Francie
Další informace: Alergeny: laktóza, skořápkové plody, lepek. Na 100 g hotového výrobku bylo použito 130 g vepřového masa a 20 g slaniny.
| Energetická hodnota | 1752 kJ / 422 kcal |
| Tuky | 33,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,6 g |
| Sacharidy | 2,8 g |
| z toho cukry | 2,3 g |
| Bílkoviny | 27,5 g |
| Sůl | 4,4 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Francouzské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Francie |
| ? Lepek: | Ano |
| Laktóza: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

