Klobáska se sušenými rajčaty 160 g
Kód: 0143
Detailní popis produktu
Složení: vepřové maso, vepřový tuk, sušená rajčata 2 %, sůl, laktóza, dextróza, koření, přírodní vepřové střevo, konzervant dusičnan draselný, ferment
Skladování: Klobásu skladujte na suchém místě při teplotě do 15 °C.
Země původu: Francie
Další informace: Alergen: laktóza. Bez lepku. Střívko, ve kterém je obalena klobása, můžete sníst, ale je lepší jej odstranit. A to především, když klobásku servírujete dětem. Klobásy pocházejí z fermentace kyseliny mléčné (typické pro sušené klobásy). Hmotnost je závislá na jednotlivém typu klobásky a jejím vysušení. V průměru se hmotnost klobásek pohybuje kolem 160 g. Na 100 g výrobku bylo použito 155 g masa. Masný výrobek tepelně neopracovaný, fermentovaný.
| Energetická hodnota | 1928 kJ / 464 kcal |
| Tuky | 37,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14,3 g |
| Sacharidy | 4,2 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Bílkoviny | 27,4 g |
| Sůl | 4,68 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Francouzské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Francie |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

