Cabanossi pikantní klobása 1 kg
Kód: 0387Související produkty
Už jste měli tuto lahodou maďarskou klobásu? Že ne? Ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tuto klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který není...
Už jste měli tutu lahodou maďarskou klobásu? Že ne? ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tutu klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který...
Kabanosy jsou obvykle tenké, dlouhé a sušené, což zajišťuje jejich delší trvanlivost. Tradičně se udí, což dodává masu specifickou chuť a vůni dřeva. Díky své praktické...
Klobása z mangalice je lahodný delikatesní výrobek, který nadchne svou výjimečnou kvalitou a jedinečnou chutí. Mangalica, známá také jako maďarské vlnaté prase, je plemeno...
Detailní popis produktu
Složení: vepřové maso, slanina, jedlá sůl, koření (výtažek z pálivé papriky 0,4 %), sušený česnek, antioxidant erythorban sodný, stabilizátor dusitan sodný, barvivo výtažek z papriky
Skladování: Na tmavém a suchém místě při teplotě 15 až 20 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Podíl masa 91 g na 100 g hotového výrobku. Hmotnost 1 kg.
| Energetická hodnota | 2065 kJ / 492 kcal |
| Tuky | 14,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14,3 g |
| Sacharidy | 2,5 g |
| z toho cukry | 1,6 g |
| Bílkoviny | 18 g |
| Sůl | 2,7 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maďarské klobásy |
|---|---|
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Maďarsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



