Jelení klobása HU 200 g - vážená
Kód: 0328Související produkty
Kabanosy jsou obvykle tenké, dlouhé a sušené, což zajišťuje jejich delší trvanlivost. Tradičně se udí, což dodává masu specifickou chuť a vůni dřeva. Díky své praktické...
Už jste měli tuto lahodou maďarskou klobásu? Že ne? Ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tuto klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který není...
Už jste měli tutu lahodou maďarskou klobásu? Že ne? ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tutu klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který...
Klobása z mangalice je lahodný delikatesní výrobek, který nadchne svou výjimečnou kvalitou a jedinečnou chutí. Mangalica, známá také jako maďarské vlnaté prase, je plemeno...
Detailní popis produktu
Váha produktu: 200 g cca váží jeden pár klobás. Jelikož se jedna o produkt vážený, váha se může lišit.
Složení: jelení maso, slanina, jedlá sůl, koření výtažky z koření, česnek, potravinářské enzymy, konzervant dusitan sodný
Skladování: V lednici při teplotě do 8 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy.
| Energetická hodnota | 1931 kJ / 462 kcal |
| Tuky | 43,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,4 g |
| Sacharidy | 1,6 g |
| z toho cukry | 0,2 g |
| Bílkoviny | 18,6 g |
| Sůl | 2,8 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maďarské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Maso: | Vepřové, Jelení |
| Země původu: | Maďarsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Klobása z mangalice je lahodná a kvalitní klobása, která se vyrábí z masa mangalického prasete. Mangalica je starodávné plemeno prasete původem z Maďarska, které se vyznačuje...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Díky kombinaci vepřového masa a slaniny vznikly tyto vynikající klobásové tyčinky značky Pick. Vhodné jsou jako svačinka, mlsání na stůl během oslav nebo jako dárek pro nějakého...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



