Salám ze stepního skotu 850 g - vážený
Kód: 0347Související produkty
Detailní popis produktu
Váha produktu: 700 g až 1 kg cca váží jeden kus salámu. Jelikož se jedna o produkt vážený, váha se může lišit.
Složení: hovězí maso z Maďarského šedého dobytka, vepřový špek, jedlá sůl, česnek, bramborový škrob, koření, výtažky z koření, zvýrazňovače chuti L-glutaman sodný a disodné ribonukleotidy, bílkovina z hemoglobínu, aroma, stabilizatér difosforečnan, antioxidant kyselina askorbová, barvivo kyselina karmínová, konzervační látka dusitan sodný
Skladování: V lednici při teplotě do 8 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy.
| Energetická hodnota | 1905 kJ / 453 kcal |
| Tuky | 40,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 9,2 g |
| Sacharidy | 1,6 g |
| z toho cukry | 0,8 g |
| Bílkoviny | 20,2 g |
| Sůl | 3,2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maďarské salámy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Maso: | Vepřové, Hovězí |
| Země původu: | Maďarsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



