Mangalica salám 850 g - vážený
Kód: 0344Detailní popis produktu
Váha produktu: 700 g až 1 kg cca váží jeden kus salámu. Jelikož se jedna o produkt vážený, váha se může lišit.
Složení: vepřové maso mangalica, slanina, jedlá sůl, koření, česnek, látka regulátor kyselosti glukonolakton, potravinářské enzymy, konzervant dusitan sodný
Skladování: V lednici při teplotě do 8 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy.
| Energetická hodnota | 2071 kJ / 493 kcal |
| Tuky | 44,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14,1 g |
| Sacharidy | 2,2 g |
| z toho cukry | 0,6 g |
| Bílkoviny | 18,9 g |
| Sůl | 3 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | JEDEME DO MAĎARSKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Maso: | Vepřové, Mangalica |
| Země původu: | Maďarsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



