Chorizo Mangalica 500 g - vážené
Kód: 0340Související produkty
Už jste měli tutu lahodou maďarskou klobásu? Že ne? ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tutu klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který...
Kabanosy jsou obvykle tenké, dlouhé a sušené, což zajišťuje jejich delší trvanlivost. Tradičně se udí, což dodává masu specifickou chuť a vůni dřeva. Díky své praktické...
Klobása z mangalice je lahodný delikatesní výrobek, který nadchne svou výjimečnou kvalitou a jedinečnou chutí. Mangalica, známá také jako maďarské vlnaté prase, je plemeno...
Už jste měli tuto lahodou maďarskou klobásu? Že ne? Ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tuto klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který není...
Detailní popis produktu
Váha produktu: 500 g cca váží jeden kus salámu. Jelikož se jedna o produkt vážený, váha se může lišit.
Složení: vepřové maso z mangalice 70 %, slanina, jedlá sůl, koření, antioxidant glukonolakton, česnek, potravinový enzym, konzervant dusitan sodný
Skladování: Při teplotě do 8 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy. Střívko, ve kterém je obaleno chorizo, můžete sníst, ale je lepší jej odstranit. A to především, když chorizo servírujete dětem. Podíl masa: 90 g / 100 g hotového výrobku.
| Energetická hodnota | 2136 kJ / 509 kcal |
| Tuky | 44,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14,8 g |
| Sacharidy | 2,1 g |
| z toho cukry | 0,6 g |
| Bílkoviny | 18,4 g |
| Sůl | 2,9 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maďarské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Maso: | Vepřové |
| Země původu: | Maďarsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Klobása z mangalice je lahodná a kvalitní klobása, která se vyrábí z masa mangalického prasete. Mangalica je starodávné plemeno prasete původem z Maďarska, které se vyznačuje...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Díky kombinaci vepřového masa a slaniny vznikly tyto vynikající klobásové tyčinky značky Pick. Vhodné jsou jako svačinka, mlsání na stůl během oslav nebo jako dárek pro nějakého...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



