Klobása z mangalice 500 g - vážená
Kód: 0360Související produkty
Klobása z mangalice je lahodný delikatesní výrobek, který nadchne svou výjimečnou kvalitou a jedinečnou chutí. Mangalica, známá také jako maďarské vlnaté prase, je plemeno...
Kabanosy jsou obvykle tenké, dlouhé a sušené, což zajišťuje jejich delší trvanlivost. Tradičně se udí, což dodává masu specifickou chuť a vůni dřeva. Díky své praktické...
Už jste měli tuto lahodou maďarskou klobásu? Že ne? Ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tuto klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který není...
Už jste měli tutu lahodou maďarskou klobásu? Že ne? ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tutu klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který...
Detailní popis produktu
Váha produktu: 500 g cca váží jeden pár klobás. Jelikož se jedna o produkt vážený, váha se může lišit.
Složení: maso z mangalice, špek, jedlá sůl, koření, česnek, antioxidant erythorban sodný, stabilizátor dusitan sodný, barvivo výtažek z papriky
Skladování: Při teplotě do 8 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy.
| Energetická hodnota | 2113 kJ / 503 kcal |
| Tuky | 44,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14,5 g |
| Sacharidy | 2,5 g |
| z toho cukry | 1,4 g |
| Bílkoviny | 18,6 g |
| Sůl | 2,8 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maďarské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Maso: | Vepřové, Mangalica |
| Země původu: | Maďarsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



