Slanina z mangalice 400 g - vážená
Kód: 0354Související produkty
Už jste měli tutu lahodou maďarskou klobásu? Že ne? ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tutu klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který...
Už jste měli tuto lahodou maďarskou klobásu? Že ne? Ochutnejte a při dalším nákupu budete chtít tuto klobásku mít v košíku taky :) Jedná se o trvanlivý masný výrobek, který není...
Klobása z mangalice je lahodný delikatesní výrobek, který nadchne svou výjimečnou kvalitou a jedinečnou chutí. Mangalica, známá také jako maďarské vlnaté prase, je plemeno...
Kabanosy jsou obvykle tenké, dlouhé a sušené, což zajišťuje jejich delší trvanlivost. Tradičně se udí, což dodává masu specifickou chuť a vůni dřeva. Díky své praktické...
Detailní popis produktu
Váha produktu: 400 g cca váží jeden kus slaniny. Jelikož se jedna o produkt vážený, váha se může lišit, proto bude upravena i cena
Složení: slanina z mangalice, kuchyňská sůl, konzervant dusitan sodný
Skladování: Při teplotě do 8 °C.
Země původu: Maďarsko
Další informace: Bez alergenů. Bez lepku a bez laktózy.
| Energetická hodnota | 3430 kJ / 817 kcal |
| Tuky | 85,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 27,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 4,8 g |
| Sůl | 3,2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Maďarské klobásy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Maso: | Vepřové, Mangalica |
| Země původu: | Maďarsko |
| ? Lepek: | Ne |
| Laktóza: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Tento produkt patří do akce Jedeme do Maďarska, to znamená, že si Vy jako zákazník musíte počkat než zboží dovezeme a zabalíme. Nebude Vám tedy doručováno hned, ale až příští...
Díky kombinaci vepřového masa a slaniny vznikly tyto vynikající klobásové tyčinky značky Pick. Vhodné jsou jako svačinka, mlsání na stůl během oslav nebo jako dárek pro nějakého...
Klobása z mangalice je lahodná a kvalitní klobása, která se vyrábí z masa mangalického prasete. Mangalica je starodávné plemeno prasete původem z Maďarska, které se vyznačuje...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



